آذرنیا : سال نو، ایام گذر از بحران‌ها است

 

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، حسن آذرنیا طی گفتگویی با تبریک عید نوروز و  سال نو اظهار داشت: سال ۹۸ با تمامی ایام و اتفاقات تلخ و خوشی‌ که داشت به پایان رسید و بار دیگر در آستانه بهار قرار گرفتیم و این امر نشانه‌ای برای از نو ساختن است.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی تبریز با اشاره به درگیر شدن کشور مان با بیماری کرونا در ایام پایانی سال ۹۸ و همچنین روزهای آغازین بهار، خاطر نشان کرد: به هر حال این اتفاق ناخوشایند مهمان ناخوانده عیدمان شده بایست به هر ترتیب ممکن و با رعایت اصول و توصیه ها، آن بدرقه کنیم. 

آذرنیا در ادامه اضافه کرد: من هم به نوبه خودم از عموم مردم کشور مان تقاضا دارم که امسال در ایام نوروز حدالامکان از رفت و آمد خودداری کنند تا بحمدالله زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود و پس از گذر از این بحران انشالله همه باهم جشن بگیریم.

وس همچنین با اشاره به رویکرد باشگاه ماشین سازی در سال آینده بیان داشت: سال ۹۸ مشکلات و سختی های بسیاری را پشت سر گذاشتیم که جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و پشتیبانی مالک باشگاه و تدابیر اعضای هیات مدیره و تلاش‌های مجموعه باشگاه ضمن سر و سامان دادن به امور و حل مشکلات، در سال گذشته و تداوم این حمایتها در آینده، راه برای موفقیت تیم هموار کنیم و جایگاه شایسته ای در لیگ دست یابیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی ضمن تشکر از هواداران بابت حمایت‌هایی که طی سال اخیر از ماشین سازی داشتند، عنوان کرد: انشالله امسال با کسب نتایج خوب پاسخ محبت این عزیزان را به شایستگی خواهیم داد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!