جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 17 37
2 سپاهان 17 32
3 تراکتور 17 30
4 صنعت نفت آبادان 17 30
5 استقلال 16 29
6 شهر خودرو 17 29
7 نفت‌ مسجدسلیمان 17 26
8 فولاد 16 24
9 ماشین‌سازی‌تبریز 17 23
10 نساجی مازندران 17 19
11 ذوب آهن 17 18
12 سایپا 17 15
13 پارس جنوبی جم 17 14
14 پیکان 17 13
15 گل گهرسیرجان 17 11
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 17 7
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم شهید سپهبد قاسم سلیمانی
5 بهمن 98
ساعت : ساعت 15
ماشین سازی
سپاهان
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
ورزشگاه امام رضا (ع)
شنبه 12 بهمن
ساعت : 15:15
شهر خودرو
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی - شهر خودرو
برد ماشین سازی29 (78%)
تساوی1 (3%)
برد شهر خودرو7 (19%)
نشست خبری قبل بازی تیم های ماشین سازی و سایپا
خطیبی: از بازی مقابل سایپا سه امتیاز می‌خواهیم  98-09-06|17:52

 سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی حضور و حمایت هواداران در ورزشگاه را ضامن موفقیت دانست.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی  مقابل سایپا با بیان اینکه طی هفته اخیر سعی کردیم با انجام بازی دوستانه تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم اظهار داشت: بعد از آنکه بازی ما در هفته یازدهم لغو شد، نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردیم و آنالیزی درستی روی سایپا انجام شد. شرایط خوبی برای این مسابقه داریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: با توجه به اینکه سایپا در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته و بازی اخیر را هم مساوی کرده، فردا برای کسب امتیاز به میدان می‌رویم. با این حال آماده بازی هستیم و سعی می‌کنیم سه امتیاز را به دست آوریم.

خطیبی درخصوص تدابیر تیمش برای این دیدار بیان داشت: تمرینات خودمان را براساس بازی با گل‌گهر سیرجان انجام داده بودیم اما با لغو بازی، خودمان را برای بازی با سایپا آماده کردیم. سعی کردیم بازیکنان را در شرایط مسابقه نگه داریم. بازی دوستانه برای ما خیلی خوب بود. ما هیچ مشکلی نداریم اما تعطیلی‌ها نه تنها به ما بلکه به سایر تیم‌ها هم ضربه می‌زند. امیدوارم دیگر این مسائل را نبینیم و بازی‌ها به موقع انجام شود.

وی همچنین  درباره حل مشکل محرومیت تیم ماشین سازی از پنجره نقل و انتقالات تصریح کرد: این مشکل مربوط به سال‌های قبل است که اکنون به دست ما رسیده است. آقای نصیرزاده توضیحات لازم را ارائه کرد و مشکلی نخواهیم داشت. هر موقع تیمی به خاطر مسائل مالی متضرر شود، با پرداخت مطالبات بازیکنان پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود و مشکلی وجود نخواهد داشت. ما دنبال جذب یکی، دو بازیکن مدنظر خودمان در نیم فصل هستیم. هواداران تیم ما از این بابت نگران نباشند. باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات لوسیانو پریرا است و بعد از آن مشکلی نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی  با دعوت از هواداران تیمش برای حضور در ورزشگاه اظهار داشت: در بازی با ذوب آهن در وقت‌های اضافه دو گل زدیم و حریف را بردیم. حضور هواداران باعث افزایش انگیزه تیم شد و توانستیم بازی را ببریم. بازیکنان وقتی دیدند که هواداران ۹۲ دقیقه تیم را تشویق کردند، برای زدن گل انگیزه گرفتند. آن برد به خاطر هواداران بود. ما روند رو به رشدی داریم. سه هفته است که از حیث کسب امتیاز کار بزرگی انجام دادیم. پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان را متوقف کردیم  ذوب آهن را بردیم. می خواهیم این روند را ادامه دهیم.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و سایپا از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر ساعت ۱۵:۳۰ فردا - پنج‌شنبه ۷ آذر- در استادیوم بنیان دیزل برگزار می‌شود.

عملیات
کلوب
ارسال نظر