جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتورسازی 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب20 (33%)
متوسط23 (38%)
ضعیف18 (30%)
گفتگوی سه بازیکن ماشین سازی بعد از بازی مقابل نساجی
ماشین سازی به روزهای اوج برمی گردد 98-01-24|10:09

بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پس از ناکامی مقابل نساجی مازندران ضمن ابراز ناراحتی، نسبت به کسب نتایج مناسب در بازی های آتی اظهار امیدواری کردند.

 

شرمنده هواداران ماشین‌سازی شدیم

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: با تساوی خانگی مقابل نساجی شرمنده هواداران‏‌مان شدیم.

محمد خرم‌الحسینی پس از تساوی بدون گل ماشین‌سازی مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: به سه امتیاز دیدار مقابل نساجی خیلی نیاز داشتیم اما متاسفانه در خانه خودمان با تساوی بدون گل متوقف شدیم و نتوانستیم امتیاز لازم را بگیریم و با این تساوی شرمنده هواداران‏مان شدیم.

وی افزود: در چند بازی گذشته با این مشکل روبه‌رو هستیم و توپ‌های‎مان به گل تبدیل نمی‌شود که نمی‌دانم چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌‎دهد. امیدوارم در بازی‌های بعدی بیشتر تلاش کنیم تا این مشکل هم برطرف شود.

بازیکن تیم ماشین‌سازی با اشاره به قرارگیری تیمش مقابل مدعیان قهرمانی در هفته‌های آینده، خاطرنشان کرد: ما در نیم فصل اول هم نشان دادیم که مقابل تیم‎های بزرگ خوب بازی می‎کنیم. در این بازی‌های بزرگ، هواداران هم از ماشین‌سازی راضی بودند و امیدوارم در دیدارهای پیش‎رو هم همانند نیم فصل اول خوب باشیم.

 

ماشین سازی بازی‎های سختی پیش‎رو دارد  

بازیکن تیم فوتبال ماشین‎سازی تبریز گفت: باید بیشتر تلاش کنیم چون بازی‌های سختی پیش‌رو داریم.

یوسف سیدی پس از تساوی بدون گل ماشین‌سازی مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: در هر دو نیمه هم چند فرصت خوب داشتیم که توانستیم از آنها استفاده کنیم. باید سعی و تلاش‎مان را دو برابر کنیم تا شرایط‌ تیم بهتر شود.

بازیکن تیم ماشین‌سازی افزود: دروازه‌بان حریف هم خوب کار کرد و چند فرصت خوب را از ماشین‌سازی گرفت. امیدوارم در آینده با تلاش بیشتر عملکرد بهتری هم داشته باشیم. باید بیشتر تلاش کنیم چون در آینده بازی‌های سختی پیش رو داریم.

 

رقابت در حین رفاقت

دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‎سازی تبریز گفت: من و دخسوس با یکدیگر رفیق و رقیب هستیم و تلاش می‎کنیم بهترین عملکرد را در درون دروازه ماشین‎سازی داشته باشیم.

علیرضا حیدری پس از تساوی بدون گل ماشین‌سازی مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: متاسفانه بازی چندان خوبی را ندیدیم. ما نتوانستیم آن‌طور که باید و شاید از موقعیت‎های‌مان استفاده کنیم. حریف هم برای گرفتن یک امتیاز به تبریز آمده بود و در انجام آن هم موفق شد.

وی با اشاره به قرار گرفتنش در ترکیب اصلی ماشین‎سازی، خاطرنشان کرد: ما سخت تمرین می‌کنیم و مقابل نساجی هم با صلاحدید کادر فنی من درون دروازه قرار گرفتم و خدا را شکر توانستم کلین‌شیت بکنم. من دو بازی در نیم فصل دوم برای ماشین‎سازی انجام دادیم که در هر دو بازی هم خدا را شکر دروازه‎ام

دروازه‌بان تیم ماشین‌‎سازی در پاسخ به این سوال که «در بازی‎های آینده چه کسی به عنوان دروازه‌بان اصلی در ترکیب ماشین‎سازی قرار خواهد گرفت؟» گفت: هر طور که کادر فنی صلاح بداند همان اتفاق می‌افتد. من و دخسوس با یکدیگر رفیق و رقیب هستیم و تلاش می‎کنیم بهترین عملکرد را در درون دروازه ماشین‎سازی داشته باشیم.

 منبع: تسنیم

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر