جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (23%)
متوسط44 (44%)
ضعیف34 (34%)
مهاجری
استارت خوبی در شروع نیم فصل داشتیم/ به دنبال پیروزی برابر نفت آبادان هستیم کمیته انضباطی باید عدالت محور باشد 97-11-20|16:15

سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: شروع خوبی در آغاز نیم فصل لیگ برتر فوتبال کشور داشتیم و به دنبال پیروزی برابر تیم نفت آبادان هستیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، رضا مهاجری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من روزی که هدایت تیم ماشین‌سازی را بر عهده گرفت اکثر بازی‌های باقیمانده تیم در نیم‌فصل با تیم‌های بالای جدول بوده و در ۴ هفته پایانی با تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و پدیده مشهد بازی داشتیم.
وی گفت: با توجه به بضاعت خودمان نتایج خوبی را کسب کردیم و همان تساوی‌های متوالی برای تیم کمک زیادی کرده و نتایج خوب با توجه به موجودی تیم قابل قبول بود.
وی در مورد فصل نقل و انتقالات و عملکرد تیم ماشین‌سازی گفت: گرفتن بازیکن در نیم‌فصل بسیار سختی است و هر چند رضایت مطلوب ما نبود، اما بازیکنان خوبی گرفتیم و قابلیت بالایی دارند که با گذشت زمان با تیم هماهنگ شده و کارایی خود را نشان خواهند داد.


مهاجری در مورد موضوع علوان‌زاده گفت: من شناخت خوبی از این بازیکن داشتم و وی هنوز متوجه نشده بود که به چه تیمی آمده است و برای همین از تیم کنار گذاشته شد، اما وقتی اظهار ندامت از عملکردش داشت، راه بازگشت به تیم ماشین‌سازی باز شد و عملکردش در هفته گذشته هم قابل‌توجه بود.
سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: من خودم پیگیر بازگشت ایدینهو بودم و فیلم بازی آخرش را هم دیده بودم و عملکرد خوبی داشت اما تعدادی شیطنت کردند و همین سبب شد بین وی و باشگاه فاصله افتاده و امکان جذب حضور وی فراهم نشد.
رضا مهاجری گفت: در مورد مسائل بازی پدیده باید بگویم بعضی از رفتارها ما را اذیت می‌کند و رفتارها تبعیض‌آمیز بوده و وقتی به کنعانی زادگان حکم محرومیت دادند، یک جلسه محروم کردند و عنوان شد این رأی تجدید ناپذیر است، در حالی که بازیکن پدیده هم محروم شده و یک جلسه محرومیتش تعلیق شد و کمیته انضباطی باید عدالت محور باشد.
وی گفت: بازیکنان دیگری هم محروم شدند اما رفع تعلیق شدند و ما در ۳ بازی آخر از داوری لطمه خوردیم و هیچ وقت نتایج تیم را به گردن داوری نینداختیم، اما وقتی می‌بینیم بعضی تیم‌ها که لابی دارند و اعتراض می‌کنند، کمیته انضباطی در مورد آنها کوتاه آمده و اگر ما اعتراض کنیم جریمه کتبی می‌شویم، چرا تیم‌هایی مانند ماشین‌سازی که مأخوذ به حیا هستند باید این چنین رفتار شود.


وی گفت: امیدوارم این آخرین بار باشد که کمیته انضباطی با تبعیض رفتار می‌کند و با همه تیم‌های با عدالت رفتار شود و من با کمیته انضباطی تماس گرفتم اما جواب ندادند و من با احترام رفتار کردم، مگر در بازی مقابل پرسپولیس پنالتی صد در صد ما نگرفته شد، در بازی با سپاهان اخراج اشتباه معبودی و یا بازی با پدیده باز هم پنالتی ما دیده نشد، آیا به روش دیگر اعتراض کردیم؟ آیا زمین را به زمان دوختیم؟
مهاجری افزود: وجود برنامه‌های ورزشی مانند ۹۰ می‌تواند در این مسائل می‌تواند در این مسائل ورود کرده و پیگیر این ماجرا باشد، هر چند شاید این برنامه‌های ورزشی هم معذوریت‌هایی داشته باشند.

عملیات
کلوب
ارسال نظر