جستجو
جدول رده بندی
رتبه تیم بازی امتیاز
1 نفت‌ م.سلیمان 34 65
2 نساجی مازندران 34 64
3 خونه به خونه 34 64
4 فجر سپاسی 34 61
5 بادران تهران 34 59
6 ملوان 34 55
7 گل گهرسیرجان 34 52
8 مس کرمان 34 52
9 اکسین البرز 34 51
10 مس رفسنجان 33 45
11 شهرداری ماهشهر 34 41
12 برق جدید شیراز 34 41
13 آلومینیوم اراک 34 39
14 شهرداری تبریز 34 38
15 ماشین‌سازی‌تبریز 34 37
16 ایران جوان بوشهر 34 33
17 صبای قم 33 12
18 راه‌آهن 34 10
نظرسنجی

داور بازی پنالتی مسلم را برای ماشین سازی نگرفت

آقایی:  می خواهیم فصل را با سربلندی و شایستگی به پایان برسانیم

در تاریخ 1397-01-11| 09:45

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز شایستگی تیمش در بازی مقابل شهرداری ماهشهر را کسب پیروزی قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، عباس آقایی ضمن تبریک سال نو و همچنین سالروز ولادت اسوه مرادنگی، امام علی (ع)، درخصوص وضعیت سبزقباهای فوتبال تبریز بعد از بازی مقابل شهرداری ماهشهر ، اظهار داشت: دوست داشتیم که اولین بازی سال جدید را با کسب پیروزی دلنشین خارج از خانه به ثبت رسانده و با انگیزه بالا شروعی فوق العاده را داشته باشیم و طبق برنامه ریزی انجام شده، موفق شدیم در 15 دقیقه ابتدایی بازی گل برتری را به ثمر برسانیم و تسلط و تمرکزمان را کامل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه اضافه کرد: علی رغم ناکامی در موقعیت های متعدد گلزنی، توانستیم نیمه اول را با پیروزی به پایان برسانیم و در بین دو نیمه نیز با توجه به اینکه می دانستیم تیم شهرداری ماهشهر برای جبران نتیجه و فرار از شکست خانگی تیم مان را تحت فشار قرار خواهد داد، توصیه و تاکیدمان به بازیکنان، دفاع در زمین حریف و اجتناب از عقب نشینی و استفاده از ضد حملات بود.

آقایی با اشاره به تفاوت آب و هوایی تبریز و ماهشهر، بیان داشت: تمرین و آماده سازی تیم در منطقه ای سردسیر مانند تبریز و بازی در منطقه ای گرم مثل ماهشهر که در روز مسابقه، دمای هوا حدود 40 درجه بود،  فشار غیر  قابل توصیفی از لحاظ جسمانی به بازیکنان مان تحمیل کرده بود.

وی در ادامه افزود: نیمه دوم بازی را در حالی آغاز کردیم که هدف مان حفظ نتیجه و افزودن بر تعداد گلها بود، امّا متاسفانه به دلیل کاهش توان جسمی بازیکنان بر اثر بالا بودن دمای هوا و عدم سازگاری بدنی با این شرایط، ناخواسته تحت فشار حریف قرار گرفتیم و بازی به تساوی کشیده شد.

عباس آقایی، شایستگی تیمش را پیروزی در این بازی را پیروزی دانست و تصریح کرد: علی رغم افت توان جسمی تیم، بازیکنانم عملکرد قابل قبولی را ارائه دادند و حتی بعد از دریافت گل تساوی نیز موقعیت های خوبی را روی دروازه میزبان ایجاد کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، ضمن تمجید از عملکرد داور بازی، خاطرنشان کرد: در نیمه اول بازی، یک پنالتی مسلم برای تیم ما گرفته نشد و این موقعیت را داور به اشتباه از ما دریغ کرد ولی به هر صورت این بازی را تمام شده می دانیم و تمرکزمان بر بازی آتی مقابل مس کرمان قرار دارد.

آقایی با قدردانی از حمایت و پشتیبانی مدیریت و مالک باشگاه، ابراز داشت: حمایت و پشتیبانی آقای زنوزی همواره غیر قابل وصف است و فراهم کردن پرواز اختصاصی برای تیم ماشین سازی، در ایام نوروز که حجم مسافر بالا است، نشانی بارز از شخصیت وارسته ایشان است که در سخت ترین شرایط، حامی و پشتیبان است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی کسب سه امتیاز بازی هفته آتی مقابل مس کرمان را هدف تیمش برشمرد و بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ، برای تثبیت و بهبود جایگاه مان در جدول، باید از بازی های باقی مانده حداکثر امتیازات را کسب کنیم و برای محقق شدن این امر، تمامی ارکان باشگاه و تیم هم قسم شده اند و با حمایت هواداران وفادار ماشین سازی، انشاالله با سربلندی و شایستگی رقابت های این فصل را به پایان می رسانیم.

 

  • برچسب ها:

ارسال نظر