جستجو
جدول رده بندی

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: models/Point.php

Line Number: 23

Backtrace:

File: /home/mstclub/public_html/application/models/Point.php
Line: 23
Function: _error_handler

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/sidebar.php
Line: 55
Function: result

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/post.php
Line: 9
Function: require_once

File: /home/mstclub/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 34
Function: view

File: /home/mstclub/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 184
Function: client

File: /home/mstclub/public_html/index.php
Line: 308
Function: require_once

رتبه تیم بازی امتیاز
نظرسنجی
به نظر شما در مورد عملکرد باشگاه ماشین سازی گزینه است؟
خوب255 (54%)
<خوب255 (54%)
متوسط26 (5%)
<متوسط26 (5%)
ضعیف192 (41%)
<ضعیف192 (41%)

محمد زاده: جوانان ماشین سازی برای رسیدن به لیگ برتر هم قسم شده اند

در تاریخ 1396-12-19| 14:05

سرمربی تیم فوتبال جوانان ماشین سازی تبریز ثبات و سازماندهی ایجاد شده در ساختار باشگاه را عامل موفقیت تیم های پایه ماشین سازی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، یونس محمد زاده درخصوص شرایط آمادگی تیمش در آستانه آغاز رقابت های لیگ مناطق شمالغرب کشور – رده سنی جوانان - اظهار داشت: اخیراً فرصت خوبی کسب کردیم تا یک دوره بدنسازی برگزار کنیم و تورنمنت 4 جانبه خوبی هم در اردبیل پشت سر گذاشتیم و بعد از این تورنمنت و بازگشت به تبریز هم حدود 20 جلسه تمرینی برگزار کرده ایم و برنامه‌های تاکتیکی را به خوبی پیش برده ایم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ماشین سازی تبریز در مورد شرایط آمادگی بازیکنان نیز بیان داشت: از نظر بدنی و انگیزشی بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و ان‌شاءالله به لطف خدا در این گروه که به گفته کارشناسان سخت‌ترین گروه است نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: قرعه دیگر مناطق نسبت به گروه ما آسان تر است، با این حال با عنایت خدا و تلاش عوامل باشگاه با سربلندی این تورنمنت را نیز پشت سر می‌گذاریم.

محمدزاده با اشاره به سابقه ۱۴ سال حضور در تیم‌های پایه به عنوان مربی و سرمربی، خاطرنشان کرد: در تیم ماشین سازی این توانایی وجود دارد که اگر حمایت شوند، حداقل 5-6 نفر از بازیکنان توان حضور و کمک به تیم بزرگسالان ماشین سازی در آینده نزدیک را دارند.

وی درخصوص ارزیابی خود از تیم‌های حریف در مسابقات پیش رو اظهار داشت:  با توجه به اینکه تیم ها می توانند از نفرات جدید استفاده کنند و ما هم 7 بازیکنان جدید داریم، از آخرین شرایط رقیبان با بازیکنان جدید شان اطلاعات زیادی نداریم چرا که نخستین بازی رسمی آنها همین تورنمنت خواهد بود.

وی ادامه داد: با این حال تیم های شمالی به خصوص در رده پایه صاحب سبک هستند و بازی فیزیکی دارند. در رده‌های مختلف تیم ملی نیز سهمیه این تیم ها نسبت به دیگر تیم ها بیشتر است. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه تیم بزرگسالان سپیدرود در لیگ برتر حضور دارد، این تیم سخت ترین رقیب ما خواهد بود.

یونس محمد زاده در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: از طرفی نمایندگان کرج و قزوین نیز در این تورنمنت حضور دارند. طبیعتاً ما در تبریز، تراکتورسازی، گسترش فولاد، ماشین سازی، شهرداری و... را داریم که بازیکنان  بین این تیم ها تقسیم شده اند ولی در این شهرها چنین شرایطی نیست و تیم‌ها بازیکنان نخبه شهرشان در اختیار دارند.

محمدزاده در مورد پیش‌بینی خود برای نتایج این تورنمنت تاکید کرد: ان‌شاءالله هواداران نیز همچون تیم بزرگسالان از ما حمایت کنند تا با عنایت خدا، نتیجه‌ای که در شأن قدیمی ترین باشگاه شهرمان است کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ضمن تشکر از حمایت و پشتیبانی مالک و مدیرعامل باشگاه از تیم های پایه، اذعان داشت: آقایان زنوزی و حاجی زاده بدون چشمداشت آستین بالا زده اند و با ایجاد ثبات و سازماندهی در تشکیلات باشگاه، شرایط را برای فعالیت و پویایی فوتبال ماشین سازی فراهم کرده اند.

وی در رابطه با کسب امتیاز میزبانی توسط تبریز گفت: جا دارد از عوامل هیئت فوتبال که کمک کردند تا میزبانی این تورنمنت را بگیریم و در شهر خودمان و با استفاده از امتیاز میزبانی به میدان برویم تشکر می کنم. ان‌شاءالله در این امتحان نیز سربلند می شویم تا تلاش‌های عزیزان نتیجه‌بخش باشد.

وی در ادامه  افزود: در برنامه داریم که چه خودمان باشیم و چه نباشیم، سرمربی جوانان اسکلت بندی اصلی تیم را در اختیار داشته باشد. با این روندی هم که باشگاه در پیش گرفته احساس می کنم استراتژی مدیریت در بلند مدت جواب می‌دهد و قطعاً بازیکنان جوانان ما به تیم امید و بزرگسالان اضافه خواهند شد.

محمدزاده، سرمربی تیم فوتبال جوانان ماشین سازی در ادامه بیان داشت: از عوامل هیأت فوتبال استان، بخصوص آقای کاظم شجاعی که همواره در کنار ما بوده و عوامل تیم های باشگاه به خصوص، آقای گلزاری ( سرپرست تیم بزرگسالان) که کمک حال و همراه ما بوده اند و همچنین آقای محمد امامی که واقعا زندگی خود را وقف این جوانان کرده تشکر ویژه ای دارم. در این چندسال واقعاً افراد انگشت شماری دیده‌ام که با جان و دل برای این بچه ها کار کند. از آقای علیزاده نیز که در نقل و انتقالات همیشه همراه ما بوده و در برخی شب ها تا ساعت ۱۲-۱ ما را همراهی کردند تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز  در پایان اظهاراتش، تصریح کرد: از بازیکنان که دست به دست هم دادند تا تیم به این سطح برسد و تلاش می‌کنند تا تیم راهی لیگ برتر شود، تشکر می کنم. از آقای عباس آقایی سرمربی تیم بزرگسالان هم تشکر می‌کنم که به بازیکنان جوان فرصت می دهند تا در تیم بزرگسالان حضور داشته باشند چرا که این یک امتیاز انگیزشی برای بازیکنان جوان است.

یادآور می شود، مرحله اول مسابقات فوتبال مناطق رده سنی جوانان کشور از تاریخ ۱۹ الی ۲۴ اسفند سال جاری به میزبانی باشگاه ماشین سازی در تبریز و با حضور  تیم های سپید رود رشت، البرز شهر جدید، ملی پوشان تبریز و ستاره شهر قزوین در زمین فوتبال پارک صنعت تبریز به صورت مجتمع برگزار می شود و در پایان مسابقات دو تیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد .

  • برچسب ها:

ارسال نظر