جستجو
جدول رده بندی
رتبه تیم بازی امتیاز
1 نفت‌ م.سلیمان 34 65
2 نساجی مازندران 34 64
3 خونه به خونه 34 64
4 فجر سپاسی 34 61
5 بادران تهران 34 59
6 ملوان 34 55
7 گل گهرسیرجان 34 52
8 مس کرمان 34 52
9 اکسین البرز 34 51
10 مس رفسنجان 33 45
11 شهرداری ماهشهر 34 41
12 برق جدید شیراز 34 41
13 آلومینیوم اراک 34 39
14 شهرداری تبریز 34 38
15 ماشین‌سازی‌تبریز 34 37
16 ایران جوان بوشهر 34 33
17 صبای قم 33 12
18 راه‌آهن 34 10
نظرسنجی

گفتگو با سرمربی تیم فوتبال امید ماشین سازی تبریز

رشتبری: برای سربلندی ماشین سازی با توان و انگیزه بالا تلاش می‌کنیم

در تاریخ 1396-12-07| 12:20

سرمربی تیم فوتبال امید ماشین سازی بهره گیری از بازیکنان امید حاضر در تیم بزرگسالان را عامل مهم در راستای موفقیت در رقابت های لیگ مناطق دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، احد رشتبری در رابطه با مسابقات پیش روی تیم امید در لیگ مناطق کشور اظهار داشت: این رقابت ها بین پنج تیم از شمال غرب کشور به میزبانی بیله سوار برگزار می شود؛ تیم هایی از ارومیه، اردبیل، زنجان، تبریز و کردستان حضور خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال امید ماشین سازی در خصوص آمادگی بازیکنانش بیان داشت: پس از کسب مقام قهرمانی مسابقات امید استان، با توجه به این که سن بازیکنان ما در رده جوانان بود و بعد از قهرمانی آنها را به تیم جوانان دادیم تا از این بازیکنان استفاده کنند و به همین دلیل مدتی تمرینات‌مان را تعطیل کردیم. از نیمه دوم مهر ماه سال جاری بار دیگر تمرینات‌مان را با برگزاری سه جلسه در هفته آغاز کردیم.

رشتبری افزود: با این حال دوباره تست گیری کردیم تا نفرات جدیدی به تیم اضافه شوند و از طرفی قصد داشتیم از بازیکنان رده جوانان هم در رده امید استفاده کنیم اما آنها توانستند به مقام دوم استانی رسیده و خودشان سهمیه کسب کنند به همین دلیل نتوانستیم از آنها بهره ببریم.

وی در ادامه اضافه کرد با توجه به اینکه نفرات اصلی و استخوان‌بندی تیم حفظ شده بود؛ از نفرات جدید استفاده کردیم و خوشبختانه با پشتیبانی آقای زنوزی به عنوان مالک و همچنین حمایت های آقای حاجی‌زاده به عنوان مدیرعامل، روند رو به رشدی را در روحیه و تاکتیک تیمی و آمادگی جسمی تیم شاهد بوده ایم.

احد رشتبری با بیان این که هفت بازیکن تیم امید در اختیار تیم بزرگسالان ماشین سازی است؛ خاطرنشان کرد: هدف کلی فعالیت تیم‌های پایه پرورش بازیکن برای تیم بزرگسالان باشگاه است و بر این اساس تیم امید نسبت به سایر رده های سنی نقش به سزایی را ایفا می کند.

سرمربی تیم فوتبال امید ماشین سازی تبریز، استفاده از بازیکنان امید حاضر در تیم بزرگسالان را حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد: در حال حاضر با حدود 18 بازیکن تمرینات را برگزار می کنیم و مطمئنا با ملحق شدن آن هفت بازیکن توان تاکتیکی تیم مان به صورت چشم گیری افزایش خواهد یافت.

رشتبری با تاکید بر اینکه توان و پتانسیل کنونی تیم فوتبال امید ماشین سازی در شرایط قابل قبولی قرار دارد؛ ابراز داشت: با این نگاه تیم مان بستیم که هفت بازیکن امید که در تیم بزرگسالان هستند و چهار نفر از این ۱۶ نفری که در تمرینات حضور دارند؛ شاکله اصلی تیم را تشکیل می دهند و نفرات نیمکت نشین نیز بازیکنان خوبی هستند که در صورت نیاز می توانند جایگزین بازیکنان اصلی شوند؛ اما اگر آن 7 بازیکن اضافه نشوند و با همین ۱۶ بازیکن به میدان برویم؛ با مشکلاتی مواجه خواهیم بود.

وی در مورد سطح شناخت خود از رقیبان مسابقات لیگ مناطق نیز اظهار داشت: از تیم اردبیل شناخت زیادی دارم و می‌دانم تیم‌های پایه این استان خیلی خوب هستند؛ چون واقعا کار می‌کنند ولی بازیکنان شان در بزرگسالان به شهرهای دیگر می روند که نمونه آن مهرداد بایرامی است که در همین ماشین سازی بازی می کند. از زنجان و ارومیه نیز شناخت زیادی ندارم ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ماشین سازی در پایان اظهاراتش ضمن تاکید بر اینکه باید بین تیم های پایه و تیم بزرگسالان تعامل سازنده وجود داشته باشد؛ عنوان داشت: امیدوارم با فراهم شدن زمینه، استفاده متقابل از پتانسیل تیم های باشگاه مدنظر قرار گیرد و همان طور که تیم بزرگسالان از بازیکنان امید استفاده می کند؛ تیم امید نیز در رقابت های پیش رو از آنان بهره ببریم تا بتوانیم با سربلندی این بازی‌ها را پشت سر بگذاریم.

  • برچسب ها:

ارسال نظر