جستجو
جدول رده بندی

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: models/Point.php

Line Number: 23

Backtrace:

File: /home/mstclub/public_html/application/models/Point.php
Line: 23
Function: _error_handler

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/sidebar.php
Line: 55
Function: result

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/post.php
Line: 9
Function: require_once

File: /home/mstclub/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 34
Function: view

File: /home/mstclub/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 184
Function: client

File: /home/mstclub/public_html/index.php
Line: 308
Function: require_once

رتبه تیم بازی امتیاز
نظرسنجی
به نظر شما در مورد عملکرد باشگاه ماشین سازی گزینه است؟
خوب255 (54%)
<خوب255 (54%)
متوسط26 (5%)
<متوسط26 (5%)
ضعیف192 (41%)
<ضعیف192 (41%)

پیش بازی ماشین سازی – صبای قم

ماشین سازی به دنبال تداوم روند رو به رشد با آقایی

در تاریخ 1396-09-12| 09:34

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، امروز،  در حالی به مصاف صبای قم می رود که عباس آقایی برای نخستین بار هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، شاگردان عباس آقایی از ساعت 14 امروز در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور در  استادیوم اختصاصی گسترش فولاد (بنیان دیزل) به مصاف صبای قم می‌رود.

ماشین سازی در حالی به استقبال این بازی می‌رود که در روزهای اخیر عباس آقایی را به عنوان سرمربی جدید خود شناخته و با تفکراتی جدید مقابل صبای قم قرار می گیرد. سبزقباهای تبریزی در 5 دیدار اخیر خود 2 برد، یک تساوی و 2 شکست تجربه کرده است.

آنان در حالی در پایان هفته پانزدهم لیگ دسته یک با 17 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته‌اند که در هفته‌های گذشته 4 برد، 5 تساوی و 6 شکست کسب کرده است. ضمن اینکه ماشین سازی در هفته‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و در این بازی به دنبال تداوم نتایج خوب خود در بازی‌های خانگی است.

تیم میزبان پس از تساوی بدون گل مقابل مس رفسنجان مهیای حضور در این دیدار می‌شود. در آن سوی میدان نیز صبای قم پس از تحمل شکست 3-2 در دیداری خانگی مقابل بادران تهران به تبریز سفر کرده و امیدوار است این شهر را با دست پر ترک کند.

صبای قم نیز در 15 بازی گذشته خود تنها یک برد کسب کرده و در 14 دیدار دیگر 6 تساوی به همراه 8 شکست تجربه کرده است. صبا پیش از آغاز هفته شانزدهم لیگ دسته یک، با 9 امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارد.

ماشین سازی در صورت کسب 3 امتیاز این دیدار می‌تواند به رده دهم جدول صعود کند. تیم میهمان نیز در صورت کسب 3 امتیاز این دیدار در بهترین حالت به رده شانزدهم جدول صعود می‌کند. در صورت شکست صبا، این تیم در رده هفدهم جدول باقی خواهد ماند.

نکته قابل توجه در مورد عملکرد صبا، دریافت 22 گل در 15 بازی گذشته است که خط دفاعی این تیم را به ضعیف‌ترین خط دفاعی لیگ یک تبدیل کرده است.

ماشین سازی در 15 دیدار گذشته خود 7 بار میزبان حریفان بوده که در این بازی‌ها 3 برد، 2 تساوی و 2 شکست تجربه کرده است. این تیم از 21 امتیاز ممکن در بازی‌های خانگی 11 امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جدول بازی‌های خانگی قرار گرفته است. گفتنی است اکثر این امتیازات در هفته‌های اخیر کسب شده است. ماشین سازی در 3 بازی اخیر خود 2 برد و یک تساوی کسب کرده است.

صبای قم نیز در دیدارهای گذشته خود 7 بار مهمان حریفانش بوده که ماحصل آن یک برد، 2 تساوی و 4 شکست تجربه کرده است. این تیم با کسب 5 امتیاز از 21 امتیاز ممکن، در رده شانزدهم جدول بازی‌های خارج از خانه قرار دارد.

عباس آقایی، سرمربی تیم ماشین سازی، مسعود همامی، پرویز کریمی، سعید مهدی پور، علی جراحکار، مهرداد بایرامی، مهدی قریشی، شهریار شیروند، محمدرضا پورمحمد، حامد پاکدل، محسن دلیر، بهزاد ذبیحی، سعید مهری، محمد رستمی، علیرضا رمضانی، پیمان کشاورز، رضا حیدرزاده، شروین بزرگ و ابوالفضل بالایی را به اردوی پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم دعوت کرده است.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و صبای قم از ساعت 14 فردا در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار می‌شود. قضاوت این دیدار بر عهده مجید محمدی خواهد بود.

  • برچسب ها:

ارسال نظر