جستجو
جدول رده بندی

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: models/Point.php

Line Number: 23

Backtrace:

File: /home/mstclub/public_html/application/models/Point.php
Line: 23
Function: _error_handler

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/sidebar.php
Line: 55
Function: result

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/post.php
Line: 9
Function: require_once

File: /home/mstclub/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 34
Function: view

File: /home/mstclub/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 184
Function: client

File: /home/mstclub/public_html/index.php
Line: 308
Function: require_once

رتبه تیم بازی امتیاز
نظرسنجی
به نظر شما در مورد عملکرد باشگاه ماشین سازی گزینه است؟
خوب255 (54%)
<خوب255 (54%)
متوسط26 (5%)
<متوسط26 (5%)
ضعیف192 (41%)
<ضعیف192 (41%)

گزارش بازی

تساوی ارزشمند سبزقبایان در مصاف 10 نفره با خونه خونه

در تاریخ 1396-07-24| 17:15

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با ارائه یک نمایش رضایتبخش در خانه تیم خونه به خونه بابل موفق به کسب یک امتیاز ارزشمند شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور شاهد هنرنمایی شاگردان رسول خطیبی در بابل بود.

در این دیدار که به میزبانی تیم خونه به خونه و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر ورزشگاه هفتم تیر بابل برگزار شد، تیم ماشین سازی در دقیقه 18 با ضربه سر علی جراح کار نیز عمودی دروازه حریف را لرزاند.

در دقیقه 25، سیدمهدی سیدعلی داور مسابقه تکل جراح کار به روی بازیکن خونه به خونه را پنالتی تشخیص داد که این ضربه پنالتی با واکنش دیدنی پرویز کریمی دروازه بان ماشین سازان دفع شد.

سه دقیقه بعد، محمد رستمی هافبک وسط تاثیرگذار ماشین سازی با خطا بازیکن حریف را سرنگون کرد که داور، با سختگیری تمام، به این بازیکن خوش اخلاق ماشین سازی کارت قرمز نشان داد.

با 10 نفره شدن تیم تبریزی، رسول خطیبی مجبور به تغییر سیستم تیمش شد.

در اواسط نیمه اول، هواداران تیم میزبان با سر دادن شعارهای غیر اخلاقی، شروع به فحاشی و توهین به تیم ماشین سازی کردند که البته این موارد توسط تیموری، نماینده فدراسیون یادداشت و گزارش شد.

در بین دو نیمه اما خطیبی با انجام یک تعویض و به بازی آوردن محمد پورمحمد بجای رضا حیدرزاده، نقطه آسیب مدیر تیمش در سمت راست را ترمیم کرد و موجب شد تا ماشین سازان بیشتر صاحب توپ شوند. همین موضوع باعث خطاهای پی در پی بازیکنان بابلی و دریافت دو کارت زرد توسط هادی خیری و محمد قاسمی نژاد شد.

در ادامه و در حالی که ماشین سازان همچنان با یک بازیکن کمتر بازی می کردند، داور مسابقه در دقیقه 59 یک پنالتی مشکوک دیگر به نفع میزبان اعلام کرد تا فشار هواداران خونه به خونه این بار هم کارساز واقع شود.

پنالتی دوم خونه به خونه را این بار مهدی خیری به سمت دروازه ماشین سازی زد که این بار هم پرویز کریمی با واکنشی تماشایی تر توانست راه ورود توپ به دروازه را ببندد.

با ورود بهزاد ذبیحی به میدان بجای سعید مهری، قدرت دوندگی و حفظ توپ شاگردان خطیبی افزایش یافت و در شرایطی که این مربی همچون دو بازی قبلی تیمش از روی سکوها نظاره گر بازی بود، اما توانست نقاط ضعف ماشین سازی را پوشش دهد.

فشار هواداران بابلی از یک سو و ارسال توپهای بلند روی دروازه ماشین سازی از سویی دیگر در حالی با دفاع منسجم تبریزی ها همراه بود که دقیقه 90 مهدی خیری مهاجم میزبان به خاطر تمارض کارت زرد دوم خود را گرفت از زمین مسابقه اخراج شد.

تعویض سوم ماشین سازان نیز ورود پیمان کشاورز بجای حسین قره داغی به میدان بود تا پنج دقیقه وقت تلف شده است نیمه هم با بازی خوب سبزقباها همراه باشد.

با پایان مسابقه، شاگردان رسول خطیبی از یک بازی سخت بیرون از خانه توانستند یک امتیاز ارزشمند گرفته و تیم متمول و پر از مهره خونه به خونه را در بابل زمینگیر کنند.

با این تساوی، مجموع اندوخته های ماشین سازان به عدد 9 افزایش یافت تا این تیم برای ادامه مسابقات امیدوارتر باشد.

  • برچسب ها:

ارسال نظر