جستجو
جدول رده بندی

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: models/Point.php

Line Number: 23

Backtrace:

File: /home/mstclub/public_html/application/models/Point.php
Line: 23
Function: _error_handler

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/sidebar.php
Line: 55
Function: result

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/post.php
Line: 9
Function: require_once

File: /home/mstclub/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 34
Function: view

File: /home/mstclub/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 184
Function: client

File: /home/mstclub/public_html/index.php
Line: 308
Function: require_once

رتبه تیم بازی امتیاز
نظرسنجی
به نظر شما در مورد عملکرد باشگاه ماشین سازی گزینه است؟
خوب255 (54%)
<خوب255 (54%)
متوسط26 (5%)
<متوسط26 (5%)
ضعیف192 (41%)
<ضعیف192 (41%)

پیش بازی ماشین سازی تبریز – برق جدید شیراز

تقابل سبزقبایان با انگیزه و شگفتی ساز لیگ یک

در تاریخ 1396-07-17| 11:45

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هشتمین مصاف از سری رقابت های لیگ یک فوتبال کشور رو در روی تیم برق جدید شیراز قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، شاگردان رسول خطیبی، فردا – سه شنبه 18 مهر – از ساعت 15:30 ، در استادیوم اختصاصی گسترش فولاد ( بنیان دیزل) میزبان برق جدید شیراز خواهند بود.

سبزقبایان درحالی به دنبال کسب پیروزی در تقابل با حریف رده پنجمی هستند که پس از برتری ارزشمند هفته گذشته در دربی  مقابل شهرداری تبریز، از انگیزه بالایی برخوردارند و درصدد تداوم بخشیدن به پیروزی های خود هستند.

 

مرور آمار و نگاهی به عملکرد تیم های ماشین سازی تبریز و برق جدید شیراز

  تیم فوتبال ماشین سازی که پس از یک فصل حضور ناموفق در لیگ برتر مجددا به رقابت های لیگ دسته اول بازگشته اند از هفته های ابتدایی عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته اند اما طی هفته های اخیر نتایج به نسبت بهتری را کسب کرده اند، آنها امیدوارند در هفته های آتی بهتر از این ظاهر شوند و جایگاه مناسبی را در جدول بدست آورند.

شرایط میهمان این بازی با میزبان کاملا متفاوت است آنها که نخستین فصل حضور خود در لیگ دسته اول را تجربه می کنند بدنبال حفظ سهمیه خود در این رقابت ها و کسب جایگاهی آبرومندانه در جدول رده بندی مسابقات در پایان فصل هستند، تیمی که فراتر از انتظارات ظاهر شده است و در حال حاضر نیز در جمع پنج تیم بالای جدول حضور دارد.

 یاران خطیبی در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول در دربی تبریز موفق شد با یک گل حریف همشهری خود تیم شهرداری تبریز را با یک گل شکست دهد، تیم برق جدید نیز در خانه پذیرای تیم صبای قم بود که در پایان با حساب دو بر یک مهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

سبزقبایان از هفت بازی گذشته دو پیروزی، دو تساوی و سه شکست را بدست آورده اند و با 8 امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارند، فارسی ها نیز با چهار پیروزی، یک تساوی و دو شکست 13 امتیازی هستند و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم های نساجی و اکسین در مکان پنجم جدول حضور دارند.

 آنها تا بدین جای کار در مصاف با حریفان هفت گل به ثمر رسانده اند و9 گل نیز دریافت کرده اند، نارنجی پوشان نیز در تقابل با رقبا پنج بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و در مقابل سه بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند، آماری که نشان دهنده عملکرد خوب این تیم در کارهای دفاعی است، شاگردان داود مهابادی اگر بتوانند با همین شیوه نتایج لازم را در ادامه کار بدست آورند می توانند در پایان فصل سپیدرود ثانویه لقب گیرند و حتی راهی لیگ برتر شوند!

 شاگردان رسول خطیبی نیز در صورت پیروزی در این بازی و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند تا رده نهم جدول خود را بالا بکشد و به اوضاع خود کمی سر و سامان بخشد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی سایر رقبا در کسب نتایج لازم می تواند به رده دوم جدول صعود کند.

 نکته مهم دیگر در این راستای حضور هوداران وفادار و خونگرم ماشین سازی در دیدار فردا مقابل برق جدید شیراز است که بی تردید با حمایت آنان، شرایط برای میزبان مساعد تر خواهد بود و حریف را بیش از پیش تحت فشار قرار می دهد.

  • برچسب ها:

ارسال نظر