جستجو
جدول رده بندی

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: models/Point.php

Line Number: 23

Backtrace:

File: /home/mstclub/public_html/application/models/Point.php
Line: 23
Function: _error_handler

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/sidebar.php
Line: 55
Function: result

File: /home/mstclub/public_html/application/views/client/in/post.php
Line: 9
Function: require_once

File: /home/mstclub/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 34
Function: view

File: /home/mstclub/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 184
Function: client

File: /home/mstclub/public_html/index.php
Line: 308
Function: require_once

رتبه تیم بازی امتیاز
نظرسنجی
به نظر شما در مورد عملکرد باشگاه ماشین سازی گزینه است؟
خوب255 (54%)
<خوب255 (54%)
متوسط26 (5%)
<متوسط26 (5%)
ضعیف192 (41%)
<ضعیف192 (41%)

/ انتقاد در فضای مجازی، بی معرفتی است

زنوزی: به موفقیت ماشین سازی با خطیبی خوشبینم

در تاریخ 1396-06-19 | 13:21

مالک باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: با حضور رسول خطیبی به موفقیت تیم ماشین سازی واقعا خوشبین هستم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، مهندس محمدرضا زنوزی مطلق در جمع بازیکنان و اعضای کادرفنی و سرپرستی و اجرایی باشگاه ماشین سازی با اعلام مطلب فوق، اظهار کرد: ابتدا باید عید امامت و ولایت، عید سعید غدیر خم را به همه تبریک بگویم. خطیبی از بهترین های ایران و متخصص صعود به لیگ برتر است و خوشبختانه اینجا ابزارهای موفقیت نیز فراهم است. خیلی از بازیکنان فعلی ماشین سازی از جمله قریشی، مهدی پور، دلیر، بایرامی و چند نفر دیگر به همراه رسول خطیبی در تیم گسترش فولاد از لیگ یک به لیگ برتر صعود کردند و همین ترکیب دو سال قبل نیز با ماشین سازی به لیگ برتر راه یافت.
وی ادامه داد: این حس صعود باید برای تیم فعلی ماشین سازی نیز ایجاد شود و به نظر من البته این حس و عزم وجود دارد و همه امکانات هم فراهم است تا این به لیگ برتر صعود کند و من اطمینان خاطر دارم با کادرفنی و مدیریتی که وجود دارد این اتفاق مبارک، انجام شدنی است.
زنوزی با اشاره به حضور سعید حاجی زاده در مدیریت باشگاه ماشین سازی، گفت: آقای حاجی زاده مدیرعامل باشگاه فردی شناخته شده است و هم آدم خوب و هم مدیر و مدبر است و نیازی به معارفه ندارد و تقریبا همه ایشان را می شناسند.
وی افزود: بازی بعدی ماشین سازی با راه آهن است که ان شاءالله این بازی با پیروزی ماشین سازی همراه شود و به نظر من شرایط برای برد در این بازی فراهم است. از بازیکنان ماشین سازی میخواهم که با روحیه خوب به مصاف راه آهن بروند چراکه هر کس روحیه خود را از دست بدهد، موفقیت را هم از دست خواهد داد.
مالک باشگاه ماشین سازی تبریز در ادامه عنوان کرد: ما باید در بدترین موقعیت، بهترین تصمیم را بگیریم. بعضی ها از بهترین موقعیت به بدترین موقعیت می رسند و بعضی ها نیز از بدترین موقعیت به بهترین موقعیت می رسند که این بستگی به مدیریت هر فردی دارد. حالا در فوتبال هم در قالب تیمی در داخل زمین ضد حمله مصداق بارز این گفته من است.
وی در خاتمه با ابراز ناراحتی از برخی انتقادات مغرضانه از همه تیم های تبریزی، گفت: کسانی که از تیم های تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد انتقاد می کنند، فقط پشت گوشی تلفن و در فضای مجازی می توانند حرف بزنند و این یک نوع بی معرفتی است. کسانی که انتقاد می کنند یک بار هم به ورزشگاه نیامده اند و شرایط را از نزدیک ندیدند. آنها اگر بصورت فیزیکی در ورزشگاه حضور پیدا کنند می توانند بیایند و حرف بزنند. متاسفانه این یک رویه غلط است که بعضی ها بدون شناخت و نا آگاهانه در فضای مجازی از تیمهای تبریزی انتقاد می کنند.

  • برچسب ها:

ارسال نظر