جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی15 (83%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (6%)
صبور هستیم و با عشق برای موفقیت تلاش می کنیم
کمالوند: در گسترش فولاد تفرقه بخاطر مشکلات مالی معنا ندارد 1395-12-08 | 12:49

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز وجود مشکلات مالی در فوتبال ایران را امری طبیعی دانست و تلاش مدیریت باشگاه برای حل مسائل در این زمینه را ستود.

فراز کمالوند درباره شرایط تیمش، شائبه هایی که درباره مشکلات مالی شنیده می شود، حضورش در گسترش فولاد به عنوان با ثبات ترین مربی لیگ برتر و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

از شرایط تیم رضایت دارم
شرایط تیم خوب است و من رضایت کامل از عملکرد بازیکنان دارم. نتایج تیم هم موید این مساله است که بازیکنان خوب کار کردند. مجموعه باشگاه هم از روند حرکتی ما راضی است. اگرچه اعتقادم بر این است که اگر در بازی با سیاه جامگان و فولاد که با یک گل جلو بودیم، پیروز می شدیم، اکنون در بین 4 تیم بالای جدول قرار داشتیم. با این حال تمرینات را ادامه می دهیم. دیروز هم یک بازی تدارکاتی با تیم شهرداری تبریز داشتیم؛ تیمی که به تازگی به لیگ یک صعود کرده است. هرچه زمان می گذرد، جوان تر خودشان را بیشتر نشان می دهند. نفراتی مثل یوسف سیدی، نیما مختاری، پیمان بابایی و ... که کم کم در ترکیب تیم ما به میدان می روند و سرمایه های خوبی برای باشگاه ما خواهند بود. من از این جوان ها بسیار راضی ام. امیدوارم در بازی های آینده با پدیده و صبا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و سال 95 برایمان به خوبی تمام شود


گسترش دارای شخصیت شده است
تیم ما اکنون دارای شخصیت شده است؛ معمولا با هر ترکیبی به زمین می رویم، عملکرد خوبی به اجرا می گذاریم. فکر می کنم بعد از تراکتورسازی که تیم اول تبریز است، این شهر صاحب یک تیم قدرتمند دیگر شده که توانسته سری میان سرها دربیاورد.


مشکلات مالی در گسترش فولاد؟
کجای فوتبال ایران مشکل مالی وجود ندارد؟ از فدراسیون و تیم ملی گرفته که حقوق کی روش چند بار عقب افتاد تا تیم های بزرگی که به وزارتخانه های ورزش و صنعت وابستگی دارند، با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند. ما مشکل خاصی نداریم. به هر صورت نزدیک به 40 درصد از مبالغ قراردادهایمان را دریافت کردیم و باید مسائل دیگری را هم در نظر بگیریم. گسترش فولاد اصول باشگاه داری در فوتبال ایران را گسترش می دهد. اکنون ساختمانی شیک در پشت زمین تمرینی ما ساخته شده که باشگاه به آنها منتقل می شود. رختکن، استخر و جکوزی نیز در دست احداث است و یک هتل شیک هم ساخته خواهد شد تا خوابگاهی برای استراحت بازیکنان باشد


باید مجسمه زنوزی را بسازند
به نظر من باید مجسمه شخصی مثل زنوزی را بسازند که در این شرایط نامساعد اقتصادی که کارخانه ها و وزارتخانه با مشقت حقوق کارکنان خود را پرداخت می کنند، تیمش را سر پا نگه داشته است. ما تا الان مشکل مالی نداشتیم و به هر ترتیبی بوده، پول پرداخت شده است. شما می دانید گسترش فولاد تنها باشگاهی است که شکایت انضباطی نداشته است. چیزی که در گسترش فولاد اهمیت دارد، همدلی است که خوشبختانه در تیم ما وجود دارد. پس صبور هستیم و با عشق برای موفقیت تلاش می کنیم. اینکه مشکلات مالی در تیم ما تفرقه انداخته و شایعات دیگری که ساخته می شود، را تکذیب می کنم. در باشگاه گسترش فولاد هیچ وقت پول کسی از بین نرفته و با مدیریت خوبی که داریم بازهم این اتفاق نمی افتد. عزم و اراده بازیکنان این است که امسال نتایج خوبی کسب کنیم. باید در دیدارهای آینده این روند خوب ادامه پیدا کند. چیزی که مهم است، رفاقتی است که بین بازیکنان و کادرفنی وجود دارد


عدالت در پرداختی به بازیکنان
باشگاه گسترش فولاد جزو معدود باشگاه هایی است که تمام اعضای تیم موقع پرداخت ها درصد یکسانی دریافت می کنند. از من سرمربی گرفته تا جوان ترین بازیکن همه درصد ثابتی دریافت می کنند و این موضوع به صمیمیت میان بازیکنان کمک می کند.


با رسیدن به آرامش دستم بازتر است
لیگ امسال نسبت به سال های قبل بسیار سخت بود. نتیجه هیچ بازی از قبل مشخص نیست. شما دیدید در همین بازی تراکتورسازی و سیاه جامگان تا دقایق پایانی نتیجه مساوی بود. این سختی برای ما سبب شد تا خودمان را تحت فشار بگذاریم و به نقطه آرامش برسیم. در این شرایط دست من برای استفاده از بازیکنان جوان بازتر است. الان یوسف سیدی جزو بازیکنان ثابت ما است و سایر بازیکنان هم کم کم به ترکیب اضافه می شوند.


تبریز شهر رویایی من است
خوشحالم که به عنوان باثبات ترین مربی لیگ برتر انتخاب شده ام. من در تبریز آرامش دارم. تبریز شهر رویایی من است و خاطرات خیلی خوبی از حضور در تبریز دارم. 3 سال در تراکتورسازی و 3 سال در گسترش فولاد شرایط خوبی داشتم. کلا مربی هستم که دنبال تیم عوض کردن نیستم و الان هم دوست دارم در تبریز به کارم ادامه دهم.

 

 منبع: ورزش3

عملیات
کلوب
ارسال نظر