گسترش فولاد تبریز - سپاهان اصفهان در قاب آمار و نمودار

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در حالی روز یکشنبه 8 آذر، در هفته سیزدهم، فصل پانزدهم لیگ برتر میزبان تیم سپاهان است که پیش از این، در تقابل  چهار باره خود  مقابل سپاهان ، دو گل به این تیم زده و  هفت گل دریافت کرده است که بیشترین آن به بازی برگشت لیگ چهاردهم در اصفهان مربوط می شود جایی که زردپوش ها،  با نتیجه چهار بر یک از سد شاگردان فرازکمالوند گذشتند.
گسترش فولاد که تنها در هفته سوم لیگ سیزدهم و هفته هفدهم لیگ چهاردهم موفق به گلزنی در مقابل سپاهان شده است توانسته یک گل در 15 دقیقه ابتدایی و یک گل دیگر در دقایق 61 تا 75 به ثمر برساند با این حساب 50 درصد گل های زده گسترش فولاد به سپاهان در 15 دقیقه ابتدایی بازی و 50 درصد دیگر در دقایق 61 تا 75 می باشد. لازم به ذکر است این دو گل توسط مهدی قریشی ( دقیقه 7 – هفته سوم لیگ 13 ) و محسن بیاتی نیا ( دقیقه 74 – هفته هفدهم لیگ 14 ) به ثمر رسیده است.

gft sepahan zadeh
از سوی دیگر گسترش فولاد در مقابل 2 گل زده ، 7 بار نیز دروازه خود را در مقابل این تیم باز شده دیده است ، گسترش فولاد در هر یک از 15 دقیقه ابتدایی و دقایق 61 تا 75 بازی گذشته با سپاهان دو گل دریافت کرده است ، سپاهانی ها به غیر از 15 دقیقه دوم دیدار با گسترش فولاد در تمام 15 دقیقه های بازی در مقابل این تیم گلزنی کرده اند به صورتی که در نمودار زیر نیز به آن اشاره شده است گسترش فولاد در هر یک از دقایق 31 تا 45 ، 46 تا 60 و 76 تا 90 ؛ حدود 14 درصد از تمام گل های خود را دریافت کرده است ( یک گل).

گسترش فولاد در دوازده بازی گذشته خود 9 گل دریافت کرده و در مقابل 11 گل به ثمر رسانده ، این در حالی است که شاگردان فراز کمالوند در 5 بازی اخیر خود آمار قابل قبول تری از خود بر جای گذشته است ، شاگردان کمالوند از هفته هشتم تا دوازدهم این مسابقات تنها دوگل دریافت کرده و 5 گل نیز به ثمر رسانده است.

5

آبی پوشان فوتبال تبریز در لیگ برتربا توجه به وقفه های مکرر در مسابقات لیگ چندین مرحله تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشته اند و رفته رفته انسجام تیمی خود را بازیافته و روند صعودی خود را ادامه می دهند.
به نظر می رسد عملکرد مناسب خط دفاعی و هماهنگی مدافعان گسترش فولاد با دروازه بان این تیم نوید روز های خوب برای نماینده لایق تبریز می دهد.
باتوجه به مطالب بیان شده و نمودارها، شاگردان فراز کمالوند در طی دوازده هفته اخیر لیگ پانزدهم، روند رشد تاکتیکی قابل قبولی را طی کرده اندو رکورد های جالب توجهی همچون شکست ملوان در انزلی پس از 43 سال و همچنین مغلوب ساختن پدیده در تبریز را به ثبت رسانده است. آبی پوشان لیگ برتری فوتبال تبریز در لیگ برتر ، برای بازی مقابل سپاهان نیز انگیزه زیاید دارند و درصدد کسب امتیاز از این تیم هستند.
لازم به ذکر است دیدار تیم های گسترش فولاد و سپاهان اصفهان روز یکشنبه از ساعت 15:00 با قضاوت حمید حاج ملک در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد آغاز خواهد شد.

منبع : آمار و اطلاعات روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!