جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 9 20
2 سپاهان 9 19
3 پرسپولیس 8 16
4 پیکان 8 15
5 استقلال 9 14
6 سایپا 9 14
7 تراکتورسازی 9 13
8 پارس جنوبی جم 9 12
9 ذوب آهن 9 10
10 صنعت نفت آبادان 9 9
11 ماشین‌سازی‌تبریز 9 9
12 فولاد 9 9
13 استقلال خوزستان 9 9
14 نساجی مازندران 9 7
15 نفت‌ م.سلیمان 9 4
16 سپیدرود رشت 9 3
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
27 مهر 97
ساعت : 15:30
ماشین سازی
نفت مسجد سلیمان
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه شهید وطنی ساری
ساعت : 16:30
نساجی مازندران
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی نساجی مازندران - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
برد ماشین سازی171 (46%)
تساوی138 (37%)
برد نساجی مازندران64 (17%)
آبی پوشان تبریز بدنبال طلسم شکنی در آزادی/ پیش بازی استقلال-گسترش فولاد 1394-11-29 | 10:16

تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران در حالی در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور به مصاف هم می روند که هردو تیم انگیزه های فراوانی برای کسب سه امتیاز بازی دارند.

شاگردان فراز کمالوند پس از ارائه بازی قابل قبول و کسب سه امتیاز مقابل ملوان ، روحیه بسیاری بالایی برای مصاف مقابل استقلال دارند. گسترش فولاد تاکنون موفق به کسب سه امتیاز بازی در ورزشگاه آزادی نشده است و بازیکنان این تیم تلاش خواهند کرد که به اولین پیروزی خود مقابل استقلال دست پیدا کنند تا این طلسم نیز همچون نمونه های دیگر در این فصل نیز شکسته شود.
در سوی دیگر، یاران پرویز مظلومی در دیدار گذشته خود مقابل نفت تهران شکست خوردند و برای ماندن در کورس قهرمانی دیگر مجالی برای اشتباه نخواهند داشت. استقلال در تمامی بازی هایی که پیش از حریف گل خورده است ، سه امتیاز بازی را از دست داده و موفق به تغییر شرایط بازی نشده است. از سوی دیگر با تغییر در سیاست های بلیط فروشی رقابت های لیگ برتر، پیش بینی می شود میزبان تماشاگران بیشتری در روز تعطیل داشته باشد .
آبی پوشان پایتخت تنها سه امتیاز از 4 بازی آخر خود گرفته اند که این روند کمی می تواند استرس شاگردان مظلومی را برای این دیدار افزایش دهد. استقلال در ورزشگاه آزادی برای آخرین بار در هفته دوم مقابل ذوب آهن شکست خورد و همین مساله حکایت از کار دشوار شاگردان کمالوند برای این دیدار دارد. در پنج دیدار اخیر دو تیم ، سه شکست و دو تساوی ،دستاورد گسترش فولاد بوده است.
استقلال در دیدار های برگشت لیگ برتر موفق به شکست تیم میهمان نشده است. دومین و چهارمین دیدار این دو تیم که در واقع دیدارهای برگشت به حساب می آید، با نتیجه بدون گل به پایان رسیده است. گسترش فولاد در بازی رفت ، با وجود برتری و ارائه بازی زیبا ، اسیر ضدحملات و تک موقعیت های حریف شد تا در این بازی ، به دنبال انتقام بازی رفت خود مقابل حریف تهرانی خود باشد.
گسترش فولاد از چهار بازی آخر خود هفت امتیاز کسب کرده است و حداقل از نظر امتیاز گیری در وضعیت مناسبی نسبت به حریف خود قرار دارد. شاگردان فرازکمالوند محرومی برای این دیدار نخواهند داشت اما در سوی دیگر ، استقلال تهران از وجود میلاد فخرالدینی بی نصیب خواهد بود تا بدین ترتیب یکی از مهره های کلیدی استقلال در این بازی غائب باشد.
گفتنی است دیدار تیم های استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز، روز جمعه 30 بهمن ماه از ساعت 16 آغاز خواهد شد. رضا کرمانشاهی قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت و آرمان اسعدی، حسین طالقانی و جواد شرفی وی را در این امر یاری خواهند نمود

تهیه شده: واحد آمار و اطلاعات روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز.

عملیات
کلوب
ارسال نظر