جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی15 (83%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (6%)
رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی: لیگ کلاف پیچیده ای شده است 99-04-16|00:04

مهاجری: لیگ کلاف پیچیده ای شده است

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز؛ رضا ماجری سرمربی تیم ماشین سازی بعد از پایان دیدار نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی در نشست خبری گفت: دو بحث برای این دیدار داریم که یکی شرایط فنی این دیدار است و دیگری شرایط حاکم بر فوتبال ما که در بحث فنی اینکه ما در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و شکل تیمی و هماهنگی نداشتیم که دو دلیل داشت یکی خستگی بازیکنان بود که هفته گذشته یک دیدار سنگین مقابل فولاد خوزستان داشتند که در پنج روز دوباره برگشتیم به خوزستان و بدن های بازیکنان در شرایط صددرصد بازی نیست و تحلیل رفت که در نیمه دوم با تعویض هایی که کردیم و با میدان دادن به بازیکنان جوان توانستیم بازی را کنترل کنیم و صاحب چند موقعیت شویم که متاسفانه تبدیل به گل نشد.

مهاجری ادامه داد: به آقای مهدی تاتار و تیم مسجد سلیمان تبریک عرض میکنم ولی نیمه دوم ما را امیدوار کرد و این واقعیت را مشخص کرد که اسم ها زیاد در فوتبال کمک نمی کند و این عملکرد بازیکنان است که ملاک عمل قرار بگیرد که این دیدار یک تجربه خوب بود و سعی میکنم با فرصتی که داریم و با تمریناتی که خواهیم داشت در هفته آینده به شرایط بازی برسیم.

سرمربی ماشین سازی درخصوص وضعیت فعلی لیگ برتر توضیح داد: تیم ما یک بار روانی داشت و هفته گذشته با فولاد بازی کرده بودند و بعد از آن اعلام کردند که فولادی ها کرونایی داشتند و همین موضوع به بازیکن فشار روانی وارد میکند و الان اصلا تکلیف لیگ ما معلوم نیست و یک تیم به بازی نمی رود و تیمی میرود و از راه برمیگردد و یک تیم هم احترام میگذارد و بازی میکند و از طرفی هم نتیجه آزمایشات خطای زیادی دارد و فدراسیون هم پاسخگو نیست.

مهاجری فدراسیون مسئول رسیدگی به شرایط میداند و در اینباره توضیح می دهد: فدراسیون بعنوان متولی فوتبال و سازمان لیگ بعنوان متولی برگزاری لیگ برتر باید پاسخگو باشد. تیم ها بازی میکنند و ترس دارند و سلامتی اش به خطر می افتد و بار روانی دارد و بازی نمی کند محروم می شود.
مهاجری تاکید کرد: لیگ ما چهار ماه تعطیل بوده و بازیکنان تمرین نداشته اند و بعدا با فرصت بیست روزه مسابقات را فشرده برگزار میکنند و بازیکنان آمادگی ندارند و واقعا مشخص نیست هدف از برگزاری این لیگ چیست؟ استقلال به قرنطینه رفت و دیدارهایش دو هفته به تعویق خواهد افتاد و به نظرم برگزار نشدن لیگ در این شرایط بهتر است.

مهاجری ادامه داد: فدراسیون باید تکلیف را مشخص کند و مدیریت کار سختی نیست و اگر بناست که ما برویم تست بدهیم و فدراسیون نتایج تست را قبول نکند بیایند شش افسر تست و آزمایش و یک آزمایشگاه در هر شهر مشخص کنند و همه در آن آزمایش بدهند و جواب نتایج مشخص و برابر باشد و این شرایط برازنده فوتبال ما نیست و یک کلافه پیچیده است که آخرش مشخص نیست.

عملیات
کلوب
ارسال نظر