جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 9 20
2 سپاهان 9 19
3 پرسپولیس 8 16
4 پیکان 8 15
5 استقلال 9 14
6 سایپا 9 14
7 تراکتورسازی 9 13
8 پارس جنوبی جم 9 12
9 ذوب آهن 9 10
10 صنعت نفت آبادان 9 9
11 ماشین‌سازی‌تبریز 9 9
12 فولاد 9 9
13 استقلال خوزستان 9 9
14 نساجی مازندران 9 7
15 نفت‌ م.سلیمان 9 4
16 سپیدرود رشت 9 3
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
27 مهر 97
ساعت : 15:30
ماشین سازی
نفت مسجد سلیمان
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه شهید وطنی ساری
ساعت : 16:30
نساجی مازندران
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی نساجی مازندران - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
برد ماشین سازی171 (46%)
تساوی138 (37%)
برد نساجی مازندران64 (17%)
خرم‌الحسینی: بازیکنان جوان لیگ جواب اعتماد مربیان را داده‌اند 1397-07-16| 11:08

بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی تبریز غلبه بر پارس جنوبی را حاصل تلاش و همدلی دانست.

سید محمد خرم الحسینی بازیکن ملی پوش تیم ماشین سازی در مورد شرایط خوب ماشین سازی عنوان کرد: در ابتدای فصل بدشانسی آوردیم و باید 4 بازی اول را هم 12 امتیاز می گرفتیم ولی دقایق آخر بدشانس بودیم و بازی ها مساوی شد ولی باتوجه به بضاعت‌مان به نظرم آقافیروز تیم را خوب جمع و جور کرد. الان هم باحضور آقارضا (مهاجری) همگی همدل هستیم که نتایج ابتدای فصل را جبران کنیم؛ خودِ آقارضا شاگرد آقافیروز بوده و ما هم با کارهایی که ایشان از ما می خواهند کم و بیش آشنا بودیم. خداراشکر با حضور ایشان جوی در تیم ایجاد کرده اند که همگی برای نتیجه گیری یکدل شده ایم.

  بازیکن جوان سبزقباها در رابطه با گل طلایی اش پس از حضور در زمین در وقت های اضافه که منجر به صعود ماشین سازان در جام حذفی شد بیان کرد: گلی که زدم نتیجه زحمت های کل تیم بود و من فقط توانستم توپ را به تور دروازه برسانم. افتخار بزرگی است که گل من باعث شد تیم به مرحله بعدی صعود کند و از این بابت خوشحالم و خدا را شکر می کنم.

 خرم الحسینی در رابطه با درخشش بازیکنان جوان در هفته های اخیر و تاثیر مربیان در این مورد نیز عنوان کرد: نسل جدیدی که شکل گرفته سرمایه فوتبال کشورمان برای آینده تیم ملی هستند و همه این بازیکنانی که این هفته گل زدند (صیادمنش، قائدی، مهدی خانی) در تیم امید باهم، هم بازی هستیم. خیلی خوشحالم که مربیان این جرات را پیدا کرده اند که به بازیکنان جوان میدان دهند و بازیکنان جوان نیز ثابت کردند که می شود رویشان حساب باز کرد و جواب اعتمادشان را داده اند.

 وی درمورد اهداف ماشین سازان در این فصل رقابت ها نیز گفت: از روزی که آقارضا به تیم آمدند همگی باهم عهد و پیمان بستیم و همدل شدیم تا در درجه اول سهمیه بگیریم (قهرمانی در جام حذفی) و در درجه دوم رتبه تک رقمی در جدول داشته باشیم. در جام حذفی هم همین بازی با جان و دل جنگیدیم و تا دقیقه 120 دویدیم تا پیروز شویم و امیدمان این است که در جام حذفی هم قهرمان شویم.

 بازیکن جوان تیم ملی امید کشورمان در پایان در رابطه با شرایط تیم امید نیز گفت: در بازی های آسیایی تیم‌ما جزو معدود تیم هایی بود که از تیم المپیکش استفاده کرد. خودِ کره جنوبی هم که ایران را شکست داد بازیکن های مطرحشان که در تاتنهام و ورنا ایتالیا بازی می کنند را آورده بودند و تیم بزرگسالشان بود و هدفشان قهرمانی در آن بازی ها بود ولی کار پسندیده ای که آقای کرانچار و آقای استیلی انجام دادند این بود که بازیکنان زیر 21 سال را برای کسب تجربه بیشتر به مسابقات اعزام کردند. خیلی امید داریم بعد از 40 سال به المپیک راه پیدا کنیم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر