جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 11 26
2 سپاهان 11 25
3 تراکتورسازی 12 22
4 پرسپولیس 9 17
5 پارس جنوبی جم 12 16
6 پیکان 11 16
7 استقلال 11 15
8 سایپا 11 15
9 صنعت نفت آبادان 12 12
10 ماشین‌سازی‌تبریز 11 11
11 ذوب آهن 11 11
12 نساجی مازندران 12 11
13 فولاد 12 11
14 استقلال خوزستان 12 10
15 سپیدرود رشت 12 9
16 نفت‌ م.سلیمان 12 8
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
دوشنبه 14 آبان
ساعت : 15:00
ماشین سازی
استقلال
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
پاس قوامین
23 آبان
ساعت : 14:30
سایپا
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی سایپا - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
برد سایپا188 (46%)
تساوی141 (35%)
برد ماشین سازی79 (19%)
قرعه کشی و اعلام برنامه مسابقات دسته اول فوتبال جوانان کشور 1396-07-11| 22:10

قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان در فصل 97-96 انجام شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان فوتبال کشور در فصل 97-96 با حضور ‏مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان تمامی تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد. ‏
بر این اساس، تیم ها در سه گروه به قید قرعه به شرح زیر قرار گرفتند:‏
گروه یک: شهرداری بندرامام، شهرداری اراک، گهر زاگرس درود، ملی حفاری اهواز، آب منطقه ای کرمانشاه، نفت امیدیه، نفت ‏آبادان، پاس همدان، استقلال اهواز که تیم پتروشیمی ماهشهر جایگزین شوند.‏
گروه دو: ملوان بندرانزلی، پدیده ساری، دخانیات گیلان، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز، پارسه ساری، شهرآشوب  ساری، ‏صبای قم، دانش فریدونکنار
گروه سه: ایرانجوان خورموج( بهمن دزفول)، شهرداری بندرعباس، هلال احمر گراش، مس رفسنجان، شهید وفایی شیراز، پارس ‏جنوبی جم، ایرانجوان بوشهر، فجرشهید سپاسی، پدیده اصفهان
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود کرده و در مرحله دوم در دو گروه مسابقات به صورت مجتمع انجام می دهند و در ‏نهایت 4 تیم به مرحله پایانی صعود می کنند.‏
در مرحله پایانی مسابقات به صورت مجتمع برگزار تا دو تیم به لیگ برتر جوانان فصل 98-97 صعود کنند.‏
از هر گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل 98-97 سقوط می کند. با توجه به تعداد تیم ها قرعه کشی و گروه بندی به صورت ‏منطقه ای انجام شد.‏

همچنین طبق قرعه کشی به عمل آمده، برنامه بازی های هفته اول این رقابت ها که 25 الی 30 مهر برگزار خواهد شد، به شرح ذیل است:

گسترش فولاد – دبیری تبریز

صبای قم-ملوان

پدیده ساری-شهرآشوب ساری

پارسه ساری-دخانیات گیلان

قرعه استراحت: دانش فریدونکنار

عملیات
کلوب
ارسال نظر